pablonet
pablonet dd
Oferta Portfolio Blog Kontakt
WSTECZ

Po co są strony responsywne (RWD - Responsive Web Design)?

Termin ‘strony responsywne’ to nie jest hasło marketingowe. Responsywne strony to spojrzenie w przyszłość, w rozpoczętą już dekadę, która już wprowadziła strony responsywne ‘na salony’ . W Polsce strony responsywne dopiero zaczynają swoją popularność, podczas gdy w innych państwach UE była o nich mowa już w 2010 roku.

Ciągły wzrost popularności takich urządzeń jak tablety, smartfony postawiła przed webmasterami poważne wyzwanie . Jak stworzyć stronę, która wyświetla się tak samo dobrze na tradycyjnym ekranie komputera, na laptopach jak i na tabletach i smartfonach o różnej rozdzielczości monitora i z możliwością zmiany orientacji monitora? Strona responsywna jest odpowiedzią na to pytanie.

Jeśli czytasz nasz artykuł jesteś prawdopodobnie na naszej stronie www.pablonet.pl i właśnie nasza strona jest responsywna. Czy przeglądasz ją na laptopie, czy na smartfonie, a może na tablecie?... Na każdym z tych urządzeń ten artykuł wygląda równie dobrze i z łatwością go czytasz. Powinieneś widzieć ekran strony idealnie dopasowany do wielkości urządzenia, na którym go przeglądasz. Jeśli nie wierzysz… sprawdź! Możesz zmniejszyć ekran i zobaczysz jak płynnie strona PABLONET dopasowuje się do zmian. A poniżej jak strona PABLONET wyświetla się w różnych rozdzielczościach.


WSTECZ
Skontaktuj się z nami
NAPISZ LUB ZADZWOŃ
Odległość nie ma dla nas znaczenia
W czym możemy Ci pomóc?
Wypełnij formularz aby otrzymać szybką wycenę Twojego projektu
Dziękujemy! Wiadomość jest już w naszej skrzynce :)
© PABLONET WEBDESIGN 2008-2019