pablonet
pablonet dd
Oferta Portfolio Blog Kontakt
WSTECZ

Po co mi strona internetowa?

Pomimo, iż mamy XXI wiek, czas kiedy FB, Instagram, Pinterest i inne portale społecznościowe są na topie, prawie każda firma ma swoją stronę www. To jednak nadal słyszę często pytanie tytułowe. 
Idac do sklepu z odzieżą, oglądam asortyment, pytam sie o rozmiary, kolory itp, ale czas mnie nagli i na odchodne mówię: dziękuję, ale przejrzę wszytsko na stronie internetowej. Pani odpowiada, że niestety ale nie mają sklepu internetowego...


- Dlaczego? - pytam się.
- Po co nam strona, kiedy tak dobrze się sprzedaje wszystko tu w naszym sklepie stacjonarnym.

OK, zgadzam się z tym, ale dlaczego by nie podwoić żródła sprzedaży...? Skoro dobrze sprzedaje się w świecie realnym, to spróbujmy również w świecie wirtualnym. Prowadząć sklep internetowy, możemy zarządzać nim siedząc sobie w domu w wygodnym fotelu. Nie wydajemy pieniędzy na czynsz za lokal. Jedyny koszt to stworzenie strony sklepu internetowego i opłata za domenę/serwer. Tej opłaty nie możemy oczywiście porównać do czynszu, za który z pewnością zapłacimy kilka tysięcy.

Zatem jakie są zalety posiadania strony firmy w internecie?


Inny przykład: szukałam ostatnio pewnej usługi w moim mieście. Znalazłam tylko 3 usługodawców. A tylko jeden z nich miał przyzwoitą stronę www. Gdybym się tylko tym kierowała, oczywiście, wybrałabym tą firmę z lepszą, ciekawszą stroną www. Aczkolwiek, finalnie poszłam do innej firmy ponieważ znałam ich osobiście. Ale nie byłabym sobą, gdybym nie zapytała ich dlaczego mają tak starą i nieaktualną graficznie stronę www. Usłyszałam: Mamy tylu klientów, to po co nam strona internetowa?

Ponownie taka sama sytuacja. Dziś mają klientów, ale za rok , za dwa z taką stroną www klientów może być coraz mniej. Klient zobaczy, że firma nie idzie z duchem czasu, a jeśli nie wie co jest modne to istnieje duże prawdopodobieństwo, że ich usługi też nie są już najlepsze, i są nieaktualne.

Poniżej przedstawię kilka zaledwie zalet prowadzenia sprzedaży on-line:


Czy udało mi się przekonać kogoś do posiadania sklepu internetowego?

A może ktoś spojrzy na swoją stronę firmową świeższym okiem? 

Jeśli pojawiły się pytania, wątpliwośći co do strony firmowej lub sklepu internetowego, jesteśmy po to aby Wam pomóc. 

ZADZWOŃ DO NAS


WSTECZ
Skontaktuj się z nami
NAPISZ LUB ZADZWOŃ
Odległość nie ma dla nas znaczenia
W czym możemy Ci pomóc?
Wypełnij formularz aby otrzymać szybką wycenę Twojego projektu
Dziękujemy! Wiadomość jest już w naszej skrzynce :)
© PABLONET WEBDESIGN 2008-2019