pablonet
pablonet dd
Oferta Portfolio Blog Kontakt
WSTECZ

Dobry tekst na stronie działa cuda

Odkąd istnieje Internet ludzie szukają w nim informacji. Ponieważ Twoja strona też istnieje w Internecie to dlaczego by nie skorzystać z okazji i udostępnić ludziom informacje, które poszukują.

Będzie to nie tylko dobry uczynek, ale będzie to miało zbawienny wpływ na postrzeganie Twojej strony internetowej. Stanie się ona bardziej wartościowa.


1. Dostarcz wartościową informację

 

Co pisać:

Tworzenie kontentu strony nie jest rzeczą prostą. Nie sztuką jest napisać ‘coś’ i wrzucić na stronę. To ‘coś’ musi być UŻYTECZNE dla odwiedzających Twoją stronę. Musi przekazywać cenne informacje, musi być w pewnym sensie poradnikiem dla odbiorców Twojej strony.

Pisz teksty, które warto czytać lub o których warto pisać.

 

Jak pisać:

Pamiętaj także, aby tekst był przejrzysty i czytelny. Inaczej czytamy artykuł na ekranie monitora, a inaczej artykuł zamieszczony w magazynie. Czytając z ekranu komputera, nie czytamy każdego słowa, a raczej ‘skanujemy’ tekst w poszukiwaniu tego co nas interesuje.

Podziel tekst na krótkie akapity, używaj wypunktowania, pogrubienia. To co ważniejsze napisz większą czcionką.

 

Po co pisać:

Każda strona internetowa ma swoją grupę odbiorców. Pamiętaj o nich i pisz dla nich artykuły. To spowoduje, że będą chętnie powracać na Twoją stronę, będą polecać ją innym, będą chętnie do niej linkować. A Ty dzięki temu zyskasz linki zewnętrzne oraz zadowolonych wielbicieli Twojego biznesu.

 

2. Wartościowa informacja, pożywką dla robotów Google


Roboty Google nieustannie pełzają po różnych stronach, przechodząc z jednej na drugą. Im więcej zwolenników twoich treści będzie linkować do Ciebie, tym większe szanse, że robot będzie częściej na twojej stronie, a to jest okazja do pokazania, co Twoja strona oferuje, jaki wspaniały kontent! Przyzwyczaj robota, że Twoja strona regularnie udostępnia wartościowy kontent dla użytkowników, a tylko zyskasz w oczach Google.
Ponad to, tworząc nowe teksty, artykuły prowadopodobnie tworzysz nowe podstrony, które także są cenne. Im więcej stron zaindeksowanych na twojej stronie o dobrej wartości, tym większym ekspertem się stajesz.

Pamiętaj, że budowanie dobrego, wartościowego kontentu na stronie nie jest procesem krótkotrwałym. Ten proces musi być regularny, naturalny a wtedy zobaczysz rezultaty.

WSTECZ
Skontaktuj się z nami
NAPISZ LUB ZADZWOŃ
Odległość nie ma dla nas znaczenia
W czym możemy Ci pomóc?
Wypełnij formularz aby otrzymać szybką wycenę Twojego projektu
Dziękujemy! Wiadomość jest już w naszej skrzynce :)
© PABLONET WEBDESIGN 2008-2019