pablonet
pablonet dd
Oferta Portfolio Blog Kontakt
Kategoria
Różnica między portalem internetowym, a stroną internetową

Portal internetowy, strona www lub strona internetowa, serwis internetowy, wizytówka, portal społecznosciowy...ale jaka jest między nimi różnica?

Czytaj więcej
Kategoria
Szablon graficzny czy unikalny, dedykowany projekt graficzny

Wybierając się do agencji interaktywnej w celu stworzenia strony firmowej lub sklepu internetowego musimy podjąć decyzję czy chcemy aby nasza strona miała unikalną, dedykowaną grafikę czy też wykupiony szablon, który możemy ewentualnie lekko zmodyfikować. Która opcja jest korzystniejsza dla naszego biznesu?

Czytaj więcej
Kategoria
Etapy tworzenia strony www

Stworzyć stronę www, to tak łatwo powiedzieć. Jednak nie każdy wie ile godzin pracy się za tym kryje. Zanim klient zdecyduje się na stworzenie strony WWW przez daną agencję webmasterską powinien zapoznać się z ich grafikiem pracy nad podobnym projektem.

Czytaj więcej
Kategoria
Po co są strony responsywne (RWD - Responsive Web Design)?

Jak stworzyć stronę, która wyświetla się tak samo dobrze na tradycyjnym ekranie komputera, na laptopach jak i na tabletach i smartfonach o różnej rozdzielczości monitora i z możliwością zmiany orientacji monitora?

Czytaj więcej
Kategoria
8 najciekawszych trendów w grafice internetowej: obecne i za rok

W grafice internetowej od lat kreuje się trendy, które zdobywają serca internautów. Przyjrzyjmy się im bliżej. Poznajcie 8 najciekawszych trendów w grafice internetowej.

Czytaj więcej
Kategoria
Kontent wizualny rządzi

W tym artykule postaramy się pokazać jaką wielką wartość ma różnego rodzaju grafika, która uzupełnia wartościowy tekst na stronie internetowej.

Czytaj więcej
Kategoria
Strony www dla niewidomych

Wirtualny świat został stworzony głównie z myślą o ułatwieniu kontaktów między osobami. Twórcy tych komunikatorów, podobnie zresztą jak i samego Internetu nie przewidzieli jednak tego, że będą z nich korzystać również osoby niepełnosprawne, w tym osoby niewidome.

Czytaj więcej
Kategoria
Po co mi strona internetowa?

Pomimo, iż mamy XXI wiek, czas kiedy FB, Instagram, Pinterest i inne portale społecznościowe są na topie, prawie każda firma ma swoją stronę www. To jednak nadal słyszę często pytanie tytułowe.

Czytaj więcej
Kategoria
Ile kosztuje dobra strona internetowa

Obecnie na rynku jest bardzo dużo firm i osób prywatnych, które oferują tworzenie stron internetowych. Wysyłając zapytanie ofertowe do różnych firm możemy spodziewać się dość szerokiego wachlarza cenowego. I tutaj pojawia się problem, pytanie – którą ofertę wybrać? Czym oferty te się różnią?  

Czytaj więcej
Kategoria
7 punktów briefu strony www

… czyli jak przygotować się na spotkanie z agencją. Poznaj 7 najważniejszych punktów, jakie muszą znaleźć się w briefie strony www.

Czytaj więcej
Kategoria
Wersja mobilna strony internetowej czy responsywna?

Strona responsywna to nie to samo co wersja mobilna strony. Zastanawiałeś się, jaka wersja jest lepsza dla Twojej firmy? Czy znasz plusy i minusy każdej wersji? 

Czytaj więcej
Kategoria
Autorski CMS czy platforma open source

Zaczynasz działalność w e-biznesie? Bądź niezależny. Postaw na autorskie rozwiązanie CMS i zapomnij o gotowych platformach open source. Nawet jeśli teraz nic Ci to nie mówi, przeczytaj nasz artykuł. Dowiesz się, dlaczego autorski CMS na stronie / sklepie www jest o wiele bardziej korzystny w prowadzeniu działalności.

Czytaj więcej
Kategoria
Dobry tekst na stronie działa cuda

Tworzenie kontentu strony nie jest rzeczą prostą. Nie sztuką jest napisać ‘coś’ i wrzucić na stronę. To ‘coś’ musi być UŻYTECZNE dla odwiedzających Twoją stronę.

Czytaj więcej
Kategoria
Kolory na stronie internetowej

Kolory, stopnień nasycenia barw, wielkość czcionek oraz tak zwana cała szata graficzna decyduje o tym, jak często odwiedzamy poszczególne strony, oraz jak odbieramy informacje na nich zawarte.

Czytaj więcej
Skontaktuj się z nami
NAPISZ LUB ZADZWOŃ
Odległość nie ma dla nas znaczenia
W czym możemy Ci pomóc?
Wypełnij formularz aby otrzymać szybką wycenę Twojego projektu
Dziękujemy! Wiadomość jest już w naszej skrzynce :)
© PABLONET WEBDESIGN 2008-2019