pablonet
pablonet dd
Oferta Portfolio Blog Kontakt
WSTECZ

Historia zmian strony internetowej PABLONET

Ostatnio zmieniliśmy grafikę naszej strony firmowej. I to uświadomiło nam , że mniej więcej co 2-3 lata  każdy właściciel strony internetowej swojej firmy powinien ją uaktualniać. Oczywiście, nie jest to wymóg, ale trendy w grafice internetowej tak szybko się zmieniają, że aby być wśród firm „na topie” , przydałoby się dbać o wygląd strony internetowej.

Jak wspominamy nasze pierwsze strony dla PABLONET, to aż nie wierzymy, że takie strony kiedyś były…a jednak J

Nasza pierwsza oficjalna strona firmowa powstała w 2008 roku. Niestety nie mamy już Prt Sc  jak ona wyglądała,  ale była ona całkowicie zrobiona we Flashu. Zgodnie z ruchami myszki, na białym tle  fruwały świeże, egzotyczne owoce, co symbolizować miało świeżość i wyjątkowość naszych realizacji.  Pamiętam, reakcję jednego klienta, który u nas wykonywał swoją stronę www. Powiedział, że nasza strona jest bardzo odważna!

No cóż, my zawsze „odważne” strony wykonujemy!

Później zmieniliśmy stronę na bardziej statyczną, ale nadal utrzymaną w kolorystyce elegancji czyli biało-czarnej gdzie życie wnosiły ponownie świeże, kolorowe owoce.

 

Następna wersja pojawiła się około 2011 roku. Odbiegała ona zupełnie graficznie od naszych dwóch poprzednich stron internetowych. Pojawiły się tutaj zdecydowane kolory. Wyglądała ona tak jak poniżej:W 2014 ponownie zmieniliśmy stronę internetową :


I chyba ta strona gościła u nas najdłużej, bo dopiero teraz czyli w styczniu 2019 powstała nasza aktualna strona internetowa