pablonet
pablonet dd
Oferta Portfolio Blog Kontakt
WSTECZ

Kochamy sklepy internetowe!


Internetowe zakupy stają się coraz bardziej popularne w Polsce, coraz chętniej kupujemy w zaciszu domowym, przy filiżance kawy, oglądając nasz ulubiony serial ;) Na takie przyzwyczajenia Polaków muszą odpowiednio reagować handlowcy. Dlatego powstaje coraz więcej sklepów internetowych.


Dlaczego założyć sklep internetowy? 

Zakładając sklep internetowy nie musimy się martwić , że nie mamy magazynu, który pomieści nasz towar, nie musimy się martwić comiesięcznym czynszem za lokal i fakturą za media, nie musimy martwić się o wynagrodzenie dla personelu! Wystarczy własny sklep internetowy z dedykowanym systemem do zarządzania e-sklepem.

Gazeta Wyborcza informuje nas, że liczba sklepów internetowych rośnie w tempie zaskakującym i w nawiązaniu do ankiety przeprowadzonej przez wyszukiwarkę cenową ceneo.pl wśród sklepów, tylko 10% powstało przed rokiem 2005, a aż 20% e-sklepów powstało w 2012 roku!

Do tej pory Polacy najchętniej kupowali przez Internet elektronikę. A ostatnio na rynek internetowy weszły supermarkety oferujące produkty spożywcze a wśród nich np. Alma, Tesco, E. Leclerc.

Dlatego, jeśli zastanawiasz się nad założeniem sklepu internetowego, wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że popyt na e-handel rośnie i nie ma zamiaru zwalniać ;)Źródło: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,13658027,10_tys__e_sklepow__rynek_rosnacy_ponad_20_proc__rocznie.html
WSTECZ
Skontaktuj się z nami
NAPISZ LUB ZADZWOŃ
Odległość nie ma dla nas znaczenia
W czym możemy Ci pomóc?
Wypełnij formularz aby otrzymać szybką wycenę Twojego projektu
Dziękujemy! Wiadomość jest już w naszej skrzynce :)
© PABLONET WEBDESIGN 2008-2019